| denisTiky a întrebat:

Salut, cum pot sa ii platesc cuiva 3 euro de pe un paysafe de 5 euro? Exista vreo metoda sa bag banii din paysafe pe ceva site de tranzactii si sa ii pot oferi de acolo ce suma vreau? Sau cum se face?

Răspuns Câştigător
| kb9 a răspuns:

Da, iti faci un cont Skrill(skrill e un serviciu paysafe, deci e safe), isi face si omu' ala un cont Skrill, depozitezi bani cu paysafe-ul ala(ai optiune) si trimiti banii pe mail-ul pe care si-a facut prietenul tau cont. Skrill poate fi inlocuit si de www.PaysafeCard.com, dar Skrill e mai usor de folosit si arata cam ca Paypal-ul.