| onix_6028 a întrebat:

cum pot sterge un cont de yahoo messenger fara sa astept acele zile ( acolo scrie ca se sterge in termen de 90 dezile-pe yahoo.com ). Am o problema si vreau sa mi se sterga urgent. Am sters mai demult un cont dar nu am intrat pe siteul celor de la yahoo, era un link unde scriam pur si simplu idul si mi se stergea automat. Mai exista acele adrese ...PLS e urgent dau funda. MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| C8PILUcool a răspuns:

Astepti acele zile ca le stergeau unu la altu si de aceea nu se mai foloseste formatul vechi.(primesc funda)