| DeMentaa a întrebat:

cum vi se pare Monica Columbeanu. Mie mi se pare o fitoasa.
http://www.rimel.ro/2009/06/moni-a-fost-o-fata-finuta-pa na-la-capat.html
Ce bine i-a zis-o OANa Zavoranu.

19 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da, iar Oana Zavoranu e un exemplu de delicatete, gratie, frumusete si inteligenta. NOT.

| xibalba a răspuns:

Sunt de acord cu monica in treaba asta. In lege scrie ca pot fi facute publice orice poza luata pe domeniul public, dar daca o persoana care apare in poza nu vrea ca poza sa fie transmisa mass-mediei si chiar spune ca nu doreste acest lucru, poza aceea nu ar trebui facuta publica. E o chestie pe care fotografii o stiu bine. Deci monica avea dreptate.

Nu tin cu columbeanca, mi se pare fitoasa uneori. Dar trebuie sa recunosc ca are mai mult stil si e mai cizelata, mai educata decat oana zavoranu.

| xibalba a răspuns:

Poate fi facuta publica* (asa se intampla daca nu citesti inainte sa postezi)

| SweetCandy a răspuns:

Ce sa spun despre un om care se evidentiaza numai prin aroganta si prostie?raised eyebrowse groaznica!

| cosmin_3603 a răspuns:

E o parapantabig grin, a luat-o Iri dintr-o mahala si a adus-o in Bucuresti si acum se crede mare printesa, dar uita de unde a plecat. Nu imi plac deloc fitele, aroganta ei "Vai cine mai e ca ea". Inteleg ca are dreptate uneori doar a facut o facultate[ cred ca si aia cu relatii, pile si bani], nu prea o vad eu pe ea studiind, a da poate altceva[nr la lenjerie on the phone. Nu imi place delocbig grin

| viatadecacatt a răspuns:

Acum ca s-a maritat cu Iri se crede mare si tare crede ca totul e la picioarele ei dar nu este mereu asalaughing.
Paraşută!

| AldanaBlue a răspuns:

Amandoua sunt niste paparude. Una sclifosita si cealalta mahalagioaica.
Oricum Monica mi se pare o fiinta fara personalitate care linge in c*r la Irinel si ori de cate ori face ceva se uita in stanga si in dreapta. Vrea sa fie un exemplu (hahaha) de femeie responsabila si cu capul pe umeri, dar din pct meu de vedere Iri o conduce- face ce vrea cu ea. Poate a reusit ceva singura... draq stie, dar chiar ea a declarat ca fara Iri nu ar fi ajuns niciunde nici ea, nici sora ei. (sau ca sunt unde sunt doar din cauza lui- ceva de genul asta)
Faza pe care a facut-o Oana a fost tare. Am vazut-o pe net si am ras de m-am prapadit.
Dar nu sunt fan nici una, nici alta.

| AldanaBlue a răspuns:

Draga @hasegawa, te referi la cineva anume cand spui ca "voi nu ati facut nimic pentru a va imbunatati imaginea, insa ati da limbi orcui var ajuta sa faceti asta". Cine sunt acesti "voi"? Credeam ca se discuta de Monica si de Oana.
Eu nu am facut si nici nu voi face asta niciodata- daca te intereseaza (m-ai si citat in postarea ta)- spre deosebire de altii am mai multa mandrie. Mie nu-mi place de ea si aia e parerea mea despre caracterul ei- da, treaba ei ce face, dar face public cam tot ce face.Imi permit sa spun ce vreau eu despre orice persoana publica...sa o admir sau nu in cazul de fata.
PS: cred ca avem un fan Moni inrait pe aici - toate raspunsurile care sunt impotriva lui Monica au fost catalogate drept stupide, sau nefolositoare. Cele care sunt Pro sunt si folositoare. Asa se judeca?

| Klara a răspuns:

Bine Oanaaaaaaaaaa! dancing

| DeMentaa explică:

Am uitat sa zic Bv Oana

| alexandra35 a răspuns:

Buna. Ai dreptate monica Columbeanu mi se pare o parasuta care sta dupa banii la irinel mai mult a facut si un copil pe care il lasa in grija mamei sale e chiar inresponsabila.

| hasegawa a răspuns:

Cineva mai sus a spus ca a uitat de unde a plecat...nu a uitat insa acum incerca sa se ridice la nivelul la care a ajuns, altu spunea ca-l linge in c"r pe Irinel, este treaba ei sa se comporte cum vrea cu sotul, il poate linge sau scuipa nu cred ca este treaba nimanui.
Nu reusiti sa faceti diferenta intre o persoana care s-a luptat (fiecare in stilul ei), sa ajunga ceea ce este acum, voi nu ati facut nimic pentru a va imbunatati imaginea, insa ati da limbi orcui v-ar ajuta sa iesiti din anonimat.
Zavoranca este o mahalagioaica care a avut de toate insa nu a stiut sa se foloseasca de darurile primite, s-a evidentiat numai si numai prin vulgaritatea de care da dovada.

| Zâmbărici a răspuns:

Nici eu nu pot suporta fiinta astalaughinge o paparuda:@ si mie mi-a placut faza cand a dat-o oana zavoranu afara din platoulaughingsuper faza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O admir pe Mony, pentru ca desi nu multi o au la suflet ea stie cum sa faca fata acestor impasuri. Nu multi ar reusi sa fie asa puternici.Relatia ei e una chiar normla desi exista o diferenta intre ea si sotul ei atat din punct de vedere fizic cat si din alte puncte de vedere.Ma bucur ca ea si-a continuat studiile cum necum desi are o familie, lucru foarte greu in ziua de azi. Deci intr-un cuvant mie imi place de ea. Orice padure are uscaciunile sale si fiecare om mai greseste pentru ca nimeni nu e perfect! Sunt altele si mai si decat ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo Oana pentru ce?! Ca e mai tare in gura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce televiziune de gunoi e si asta? Prezentatoare aceea vulgara a invatat ce inseamna respect, decenta si retinere? Invita persoane sa le insulte in direct si publicul sa aplaude si sa-si dea pe coapse?

| Alii a răspuns:

E o minorosita care se da mare ca are bani.pana acum nu avea nici 100 de euro in buzunar si dupa ce sa maritat cu Irinel, cumpara haine de firma, si se duce fuguta la tv sa spuna la lume. Dar pe cine intereseaza? Pe mine una nu. Ii cumpara lui Irinel ceas de 15 000 de euro, ff bine sa-i mai cumpere, dar sa nu spuna la toata lumea. Oricum ea e platita sa vina la emisiuni.Cu faza cu Oana cand a dat`o afara din platou, pana atunci nu a mai avut nimeni curajul sa se ia de ea, nu o admir pe Oana, dar bravo ei, trebuie cineva sa o trezeasca la realitate pe fiinta asta.Vine din Bacau la Bucuresti, daca nu o lua Irinel de nevasta, nu era mare mirare daca lucra intr-un bordel si nu era "cunoscuta". Si astia de la tv, bai chemati oameni cu carte, oameni care merita vazuti la tv, nu toate specimenele gen Monica Columbeanu, Simona Senzual sau mai stiu eu cineoh go on

| Alii a răspuns:

@hasegawa, ce a facut fiinta asta sa ajung "asa de cunoscuta"?laughinglaughingNu vezi ca nu judeci. Poate era fotomodel, dar nu asa de cunoscuta, nu o baga nici dracu in seama, acum cu Irinel, marea doamna a ajuns in tari straine.DoooamnelaughinglaughingMulte pitipoance in Romania, care se dau marii ca au bani, masini de mii de euro, si haine si pantofi. Dar nu am vazut-o pe Monica sa de-a la saraci ceva, bai nu zici mii de euro, macar 500 de euro, daca tot are bani.Ma rog nu sunt bani eioh go on...Il stoarce pe Irinel de banii