| BezeaToxica a întrebat:

Daca cumpar pe eMAG un telefon cu eCREDIT(sa platesc lunar, exemplu. timp de 24 luni platesc 51 lei) mai dau bani sa cand il aduc acasa(ca la o abonare)? Si in acest timp daca se strica telefonul, o sa am garantie la el nu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Garantie va avea 2 ani (24 de luni), o sa platesti costul transportului si posibil telefonul, cand se termina perioada abonamentului si vrei sa-l inchei ramai cu el dar daca nu il platesti si ti-l da gratuit la finalizarea contractului va trebui returnat.

| BezeaToxica explică:

Deci mi-l a gratis dar platesc timp de 24 luni sa ajunga la pretul initial nu?

| LTAA a răspuns (pentru BezeaToxica):

Probabil va trebui să plătești un avans.

| sog1 a răspuns:

Vei plati taxa pentru transport si da o sa ai garantie.