| VasileXd a întrebat:

Salut, daca termin academia fortelor terestre cu romana, psihologie si engleza (deci nu pe mate), unde ma pot specializa? Cica aia care sunt pe mate pot intra oriunde si astia cu romana nu pot. Astept un raspuns, dau funda. Stiu ca ies ofiter, dar eu vreau sa ma specializez pe ceva gen (vanatori de munte)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poti cu romana la vanator de munte, te poti informa la biroul de recrutari din orasul tau pentru linistea ta sufleteasca