| magieneagra a întrebat:

Salut dau fundita!
Cine imi poate spune la un server de metin2...
Cand intru in navicat la item_proto. vreau sa se evolueze armele...
de exemplu: din nimfa sa se faca divina...
Si nu stiu ce trebuie sa pun la rafine_set.
Imi puteti spune?

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Metin 2 Blacknight, Metin 2 Supreme, Metin 2 Guabina, Metin 2 GX...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2fun e in romana si e cel mai tare big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iese ce doresti trebuie sa ii sti codul armei/armura ce vrei sa iasa(+0) si scrii codul armei ce vrei sa iasa la refine_set de la arma/armura(+9) din care vrei sa iasa. sau mai simplu de inteles e ca cauti codul armei(sau codu armurei) din care vrei sa iasa ceva dar acest cod trebuie sa fie al itemului+9 te duci la refine_set si pui codul armei/armuri +0 care vrei sa iese salvezi si dai un reboot happy Sper ca am fost de ajutorbig grin