| Freakzone99 a întrebat:

Salut de curand mi-am cumparat un ceas casio sport uitati linkulhttp://www.watchshop.ro/ceasuri-de-mana/casio/sport-mrw- 200h-1bvef/ si am o micuta problema cu cadranele alea mici care arata ziua si data fiindca nu stiu sa le programez ca ba se schimba inainte sa fie ziua de maine ba raman asa spuneti-mi cum sa le setez ca sa se schimbe odata cu ora adica cand se face 12 noapte sa se shimbe si ele P.S ca sa stiti la cadranul cu ziua e si engleza si franceza si nu inteleg la ce perioada de timp se schimba.pls ajutati-ma va rog sa rezolv problema

1 răspuns:
| Anonim5566 a răspuns:

Eu sincer nu stiu, dar poti merge cu el la un magazin de biuterii unde vand asa ceva si te vor ajuta ei gratis. Cel putin asa nu risti sa il strici. Bafta!