| SkullDrawer a întrebat:

De unde pot si eu descarca driverele unui Samsung M200 va rog dati-mi un link... dau funda...

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Nu stiu prea sigur dar tine asta
http://www.innovative-sol.com/drivermax/
si apasa pe Download from server 1 si se scote. acest program iti arata driverele care le ai si le instaleaza dar partea proasta e ca poti doar 2 pe zi si cea buna macar nu tot te strici de cap sa iti cauti driverele toata ziua si iti arata cum se numesc driverle tale si leai putea cauta si tu pe google sa le scoti. sper ca te-am ajuta. Funda?

| SkullDrawer explică (pentru Niklauss):

Mi-l gaseste si pe cel care lipsesate la telefon adica care imi trebuie pentru telefon...
?

| Niklauss a răspuns (pentru SkullDrawer):

Da. acum imi dai funda?