| Ady_5089 a întrebat:

Detin telefonul Lg kp501 si am vazut pe you tube unu care a instalat flash player(cu ajutorul lui juca jocuri care foloseau senzor de miscare). Am cautat tutoriale dar nu le-am inteles poate cineva sa imi explice pe intelesul prostului?

2 răspunsuri:
| 288474 a răspuns:

Senzorul de miscare se numeste accelerator si tebuie sa fie instalat de producator in telefon (de obicei telefoanele cu touch-screen il au gata incorporat).
ca sa verifici daca ai flash player pe mobil, intra pe youtube.com si da play la orice.
de asemenea.
telefoanele mobile sunt facute pe ideea: ai tot ce-ti trebuie in el, nu gasesti ceva pe el, nu iti trebuie modelul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagatile in cur si telefonul si fundita