| Andres2013 a întrebat:

Salut.Doresc sa trimit 3 euro de pe abonament pe o cartela, cum fac ajutati-ma primul care ma ajuta funda. Abonamentul il am pe Orange.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Faci *100#, apoi dai la contul meu, sau la una din ramurile de acolo, unde este si transfer credit, apoi iti va cere o parola si trebuie sa bagi numarul ala din 6 cifre de pe buletin al persoanei pe numele caruia e abonamentul, pentru ca aia e parola, apoi bagi numarul catre care vrei sa transferi si cat vrei sa transferi si gata.
Bafta.

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

*100#-si in meniu iti apare cred ca transfer credit-si intri acolo si iti explica pasii. O sa ai nevoie de numarul de buletin pe care ii facut abonamentul.

| rexxx a răspuns:

*100diez si urmeaza pasii cand cere codu trebuie sa bagi nr de buletin al cui e abonamentusmug

| Andres2013 explică:

Deci am dat *100# si imi apare asa: Meniu Orange
1 Buget
2 Alege
3 Roaming si International
4 Reincarcare Prepay
5 Servicii
6 Timp Liber
7 Orange Thank You
Pe care dau?