| Ciprian1994 a întrebat:

Salut eu am cursuri pana seara imi spuneti si mie cum ma pot apara de tigani cu cei care vor sa-mi fure lucrurile personale(tiganii in special).

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Foloseste un electrosoc, sau un baston plegabil, pumn american. Sau fa o ruta ocolitoare sa nu dai nas in nas cu ei, ultima solutie e sa modifici cursurile pe timp de zi din pricina asta.

3 răspunsuri:
| komi1340 a răspuns:

Daca nu-i bagi in seama ei te vor bate sau te vor brusca, trebuie sa le spui ca nu il cunosti si ca nu iai facut nimic(nu-l cunosti)Violenta nu este buna Romi sunt ca o familie si sar toti pentru unu

| komi1340 a răspuns:

Daca Romi nu sunt bagati in seama se vor inerva si vor incepe sa te loveasca, trebuie sa ii spui ca nu-l cunosti sau ca nu iai facut nimic.Romi sunt foarte periculosi si nu trebuie sa ii jignesti.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Inscriete la karate si te invata acolo ce trebuie sa faci ca sa te apari.
http://gblog.ucoz.net/