| nuamnume8329 a întrebat:

Salut, eu si prietena mea ne-am trimis scrisori reciproc si am o problema, scrisoarea ei mi-a ajuns intr-o zi, dar scrisoarea mea nu a ajuns nici acum dupa 5 zile..am fost la poștă sa incerc sa rezolv dar a zis ca trebuia sa primeasca un aviz daca nu era acasa dar faza este ca ea a fost tot timpul acasa si nu a primit nimic. Mentionez ca am trimis o scrisoare recomandată. Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se mai pierd și scrisori recomandate cu aviz de primire, am pățit. Poșta m-a despăgubit cu 20 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite scrisori simple.
De multe ori ajung mai usor decat cele recomandate.