| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

Salut,eu sunt o persoana cu handicap,reusesc sa fac pasi,dar sunt operat,si stau mai mult in carucior,am o intrebare, poate o fata sa se uite la mine? Multumesc

5 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Fetele se uita acuma doar dupa cei cu bani multi, daca ai bani o sa stea la coada la usa tabig grin

| Lexi888 a răspuns:

Poate,daca e una care ii place de tine.

| laurentiu80 a răspuns:

Sigur ca da. intra pe site-ul www.dizabillove.ro si vei intra intr-o comunitate a persoanelor cu dizabilitati mai grave sau mai putin grave.

| GrumpyGirl a răspuns:

Fetele ar trebui sa te placa asa cum esti, dar, in ziua de azi, ele sa uita dupa fotbalisti si bogatasi. din pacate fetele mai "cuminti" sun o "rasa" rara

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu? ai doar nevoie de o fata cu suflet mare.