| Andreea_8316 a întrebat:

Salut fratele meu de numai 5 ani ii s-a umflat maseaua si are febra + ca e si racit ce pot face casa ii scada febra sau sa i se desumfle aseaua am fost la doctor si ne-a dat medicamente la dentist este inchis

Răspuns Câştigător
| andrei88u a răspuns:

Da-i algocalmin daca ai in casa sau paracetamol sinus. daca nu mai bine du-l la spital pentru ca febra la copii e cam periculoasa daca nu scade cat mai repede.

3 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Pune-i in picioruse niste sosete cu otet. dai doar o jumatate de paracetamol sinus si sa stea bagat in patut la plapumica. daca revine febra ii pui iar otet. fa si niste ceai de tei cu lamaie si dai sa bea

| Andreea_8316 explică:

Am parinti laughing doamne dar ei au fost la doctor cu el si asa dar vroiam sa vad mai multe pareri

| mariaaaaa a răspuns:

Dar nu ai parinti? spune-le lor sa il ajute.