| ZeRoberto a întrebat:

Salut.Imi poate explica cineva cum ajung de la Gara de Nord la Facultatea de Constructii?(Lacul Tei). Apoi din Lacul Tei la Universitatea Din Bucuresti.Cat mai detaliat.Mersi.Dau fundita big grin

1 răspuns:
| Flav a răspuns:

Din Gara de Nord ai autobuz direct 182 sau 282. De aici, iei tramvaiul 16 cateva spatii sau acelasi autobuz (182, 282) si mai mergi putin pentru a ajunge spre spatia de metro Obor sau Stefan Cel Mare. De fapt, cu tramvaiul 16 mergi pan' la capat la Sf. Gheorghe si esti aproape de Universitate. Nu e greu, intrebi lumea din statie. Succes la admitere!happy