| cristianor77 a întrebat:

Salut. In februarie 2023 am implinit 18 ani si trebuia sa duc niste acte la liceu pentru a primi iar alocatia. Intrebarea mea este daca si anul acesta trebuie sa duc acele acte, chiar daca nu am ramas repetent.
Multumesc de eventualele raspunsuri!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa mergi la secretariat, cu actul de identitate si carnetul de elev vizat si sa completezi o cerere pentru alocatie.
Liceul va trimite cererea cu o adeverinta ca esti elev si indeplinesti conditia pentru alocatie.