| andreyy_8992 a întrebat:

Salut, in jocul Repulse de la AeriaGames, pana sa dau Start Game, nu vrea sa imi arate serverele de joc. Zice ca e o problema cu firewall-ul. Ca sa vedeti despre ce este vorba, am dat si un Print Screen:

http://imageshack.us/photo/my-images/259/62791274.png/

Multumesc mult!

1 răspuns:
| CupY a răspuns:

Sunt anumite programe care monitorizează intrările și ieșirile programelor. Se numesc programe tip Firewall. WIndows-ul are unul implicit. Verifica să fie off. În funcție de versiunea de windws google it: how to turn windows xp firewall (sau in loc de xp versiunea ta). Iar a 2-a posibilitate este să ai un program separat care de obicei se găsește in dreapta jos lângă ceas.

Mult succes!