| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

In legatura cu Blogger, la setarea background-ului imi zice sa aleg o imagine de maxim 300ko sau imagini cu rezolutie peste 1800x1600. Am ales peste 1800x1600, si zice ca e prea mare. Ce fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google picmonkey.Aduci poza acolo, dai apoi pe resize si setezi de acolo sa ti-o transforme cat vrei. Dai save pe ecran sau unde evrei tu si apoi o urci pe Blogger. Daca nu merge.e prea mica sau prea mare, incerci din nou pana reusesti.

1 răspuns:
| vioreltt a răspuns:

CEl mai simplu estre sa pui acea imagine in paint, si sa o redimensionezi dupa placul tau! Dar sa faci o copie originala happy