| Stolo a întrebat:

La caminul universitatii de arte Bucuresti nu se mai pot face inscrieri si pentru cei care au picat si au facut cerere sa fie redistribuiti? Din momment ce abia s-au aflat rezultatele ma gandesc ca poate s-ar mai putea...eu stiu.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca sunt locuri disponibile in camin, nu vad niciun motiv pentru care cererea ta de cazare sa fie refuzata. Incearca! ---poate ai noroc sa mai fie locuri disponibile la data depunerii cererii.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, atata timp cat mai sunt locuri in camin poti sa te duci.
Pa!