| Just4Joker a întrebat:

La examenul de capacitate de anul viitor, se vor lua in considerare mediile generale?
Multi spun ca nu se vor mai lua, ceea ce este un mare dezavantaj pentru mine deoarece din clasa a V-a pana in momentul actual am avut numai 10.

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Nu se stie nimic inca; probabil ca se vor lua, ori cum in tara noastra azi e intr-un fel, maine e altfel si poimaine e la fel ca azi; nu iti face griji, nu s-a anuntat nicaieri ca se vor lua sau nu, si sistemul nu cred ca se va schimba, daca nu se va schimba si ministrul.
Oricum, nu te ingrijora, o sa intri unde vreiwinking.

1 răspuns:
| deeadeea111 a răspuns:

Intr-adevar ar fi un mare dezavantaj daca nu se vor lua in considerare si mediile generale va fi destul de nasol
mai ales ca pe toti ne mai salveaza mediile generale