| SkyFire a întrebat:

Salut,
Ma as vrea sa stiu si eu ce placa video mi-as putea lua in loc de Intel G31/G33 express chipset family. Pentru ca inainte am avut un procesor AMD de 1.8GHz dar s-a ars i-ar acum am un intel celeron tot de 1.80 GHz si as vrea sa stiu ce placa s-ar potrivi ca sa nu imi mai mearga GTA San Andreas greu sau NFS Most Wanted... (1GB RAM).
Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| MoNoPo a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa iti iau o placa video de 3 gb itel dual core daca te ajuta intra pe http://www.emag.ro.

| SkyFire explică (pentru MoNoPo):

Maximo00 dar eu nu am Intel dual core... Pentru ca daca as avea Intel dual mi-ar trebui placa care sa mearga in "armonie" cu procesorul mie imi trebuie una care sa mearga cu Intel celeron de 1. 8GHz!