| Ranveerji a întrebat:

ma numesc george si sunt colectionar de telefoane vechi... daca cunosti pe cineva care are asa ceva sau poate ai tu as dori sa cumpar... funda

6 răspunsuri:
| costy00 a răspuns:

Nokia 1100 pret 300 ron contact 0720579893

| jannet a răspuns:

Cat de vechi trebuie sa fie telefoanele? Vorbesti de telefoane mobile sau fixe? Telefoanele trebuie sa fie functionale sau decorative? Si care e oferta generala?

| Cristian_Mihaescu_1981 a răspuns:

Daca esti interesat am un Motorola d460 cu tot cu incarcator 0741602021

| crapusor a răspuns:

Sal.am un Nokia 8800 clasis steel si vreau sa.l vand, arata f.bine singura problema e ca nu tine bateria.

| crapusor a răspuns:

8800 nr.de tel 0753871211

| Hopulele_Stefan_1999 a răspuns:

Am doua Nokia foarte vechi daca te interesează prețul e de la 1000 de euro un telefon. daca te intereseaza