| sendrea95 a întrebat:

Salut ma poate cineva ajuta am o problema. Imi conectez placa video la pc si cind il aprind imi apare o eroare adica "conect your video card to power cable" ma poate ajuta cineva!

5 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Trebuie sa conectezi placa video la cablul de alimentare! Dar poti verifica si mufa mare de la monitor cum e pusa acolo sau daca are surebelele alea infiletate bine. Daca e sa trebuie infiletate sa nu le infiletezi tare deoarece cand mai decuplezi pc-ul sa poti despileta surubelele alea. Ia verifica si da-mi fundalaughing

| Dannyjj a răspuns:

Ai conectat toate mufele necesare la placa video? Mai ales cablul de a primi curent?
http://lh5.ggpht.com/......-Molex.jpg

| sendrea95 explică:

Cablul asta vine din blocul de alimentare?

| sendrea95 explică:

Mersi la toti am inteles ce-mi trebuie

| DoRu a răspuns:

Pai daca ai inteles dala unu funda! Sau cel putin da-mi mie!