| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mai de mult cineva mi-a facut si explicat un truc cu carti, dar din pacate l-am uitat.Era vorba parca sa iti alegi o carte si dupa te punea sa pui mana pe o alta carte si arunca restul cartilor pe mana ta(de show) si dupa te punea sa te uiti sub mana si vedeai cartea aleasa de tine. Poate ca nu am fost prea clar, dar as fi deasemeni foarte recunsocator si daca mi-ati arata niste tutoriale video la niste trucuri simple si frumoase.Multumesc

2 răspunsuri:
| alexbarb a răspuns:

Poi trucul care l-ai zis tu sta in felul urmator : Iti alegi o carte dupa care duce mainile la spate si pune cartea aleasa de tine deasupra pachetlui a 3 a carte de sus, dupa care iti arata prima carte si zice sa pui mana pe ea, dupa iti arata a 2 carte si cand o ia din pachet el are semn la cartea ta si in loc sa iti puna cartea care trebuie iti pune cartea ta.winking

| Marinush123456789 a răspuns (pentru alexbarb):

Exista vreun tutorial video?