| Paulicass a întrebat:

Salut mascatii cand intra peste cineva in casa? ma refer ce trebuie sa faca acel cineva ca sa vina mascatii peste el? am un proiect de sustinut si am o intrebare de genu si chiar nu stiu ce sa raspund, dau funda?

1 răspuns:
| johnnyboby a răspuns:

Mascatii intra numai cu mandat de perchezitie in casa unui om.si doar daca omul acela a facut ceva sau este banuit ca se ocupa cu lucruri ilegale sau este cautat pentru a fi retinut in vederea arestarii din cauze penale.