| BlackManJe a întrebat:

Mi-a spus un prieten ca el afla parole de mess astfel: face un shortcut pe desktop, si acolo scrie yahoo messenger hack password.exe. am facut si eu asa si imi zice: the file yahoo cannot found. Baiatul ala nu vrea sa imi spuna ce trebuie sa fac. va rog ajutati-ma.

7 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Isi bate joc de tine, iti zic eu parolele de mess nu se pot sparge, sunt cateva metode prin care le poti afla dar asta numai prin naivitatea victimei
1. faci un mess fals si il trimiti la victima, el se loghiaza si programul iti trimite datele lui pe mail
2.acelasi lucru dar cu site fals
3.prin furtul cooki-urilor din browser [foarte greu]
4. keylogger[ii trimiti un micut virus si acel virus iti trimite tie orice parola/user in care se loghjiaza,mess, mail, TPU, jocuri, orice]

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Nu poti face asta parolele de messanger nu se pot afla

| DarkSasuk3 a răspuns:

Deci toti cei care spun ca este imposibil se insala...ce spui u acolo BlackMan este Yahoo Messenger fake 1.0/10...cand te loghezi cu contul si parola iti va aparea o eroare care este intentionat pusa; dupa ce iti apare eroarea intra in directorul C: si jos de tot ai Yahoo Password; ASA CA CEI CARE NU SE PRICEP SA TACA DIN GURA

| DarkSasuk3 a răspuns:

Dar ca sa le aflii trebuie sa aduci victima la tine acasa sau sa o introduci in pc-ul tau..pentru a se loga

| DarkSasuk3 a răspuns:

Ti-am spus cum trebuie sa faci Funda?

| mariusmmc a răspuns:

Pentru cei care vor cateva trucuri de aflare a parolelor add m_marius_catalin@yahoo.com ( aflare nu spargere )

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc