| cristygameru a întrebat:

Mi-am descarcat Assassin's Creed Rogue, si dupa ce l-am instalat, am dat update, am bagat crack, si cand sa intru... BAM! (Assassin's Creed Rogue has stopped working)
straight face Ce pot sa fac?
Uitati si piesele:
Procesor: Core 2 Quad Q6600 2.40-2.39 GHz
Placa Video: Amd Radeon HD 3870
Memorie RAM: 2 GB
Placa de baza: (nu stiu tongue, Cum aflu? )
Am si windows 7 ultimate pe el big grin
*Oricum o sa imi cumpar un pc nou, dar pana atunci stau pe asta.

2 răspunsuri:
| CreepyBoy a răspuns:

Nu stiu man, si mie mi s-a intamplat cu alte jocuri si nu le-am gasit buba. Poti sa astepti pana iei PC-ul celelalt, sa cauti pe youtube rezolvarea, dar nu-l dezinstala si lua din nou ca face la fel.

| Nicole_Alessia_2001 a răspuns:

Unele windows-uri nu sunt asa bune.Instaleazati-l din nou.Si nu-i da update!