| BlackManJe a întrebat:

Mi-am reinstalat azi dimineata windwos xp, si nu merge sa ascult muzica. Am instalat si driverele, am luat si realtek de pe ent, si tot nu merge sunetul. Va rog ajutati-ma ca sunt disperat. dau funda.

3 răspunsuri:
| fatality18 a răspuns:

Dai click la Speakers in bara langa ceas... si dal la 100% daca nici asa nu merge dai dublu click pe el si urcale pe toate suus
incearca sa iti reinstalezi realtek sau alt driver pentru instalare
daca nici asa nu merge inseamna ca ai vreo problema cu boxele sau cu placa de sunet

| Kaspir_Kasparians_1960 a răspuns:

1.du-te la setarile de sunet si verifica daca e dat pe mut
2.ia-ti winamp. e cel mai bun pentru muzica
3. poate e o chestie din bios
4.verifica boxele si conexiunile
5. poate s-a ars placa de sunet

sa le iei pe rand sa verifici

| chevelle a răspuns:

Sall te pot ajuta daca imi raspunzi la urm intrebare:ai laptop sau pc? daca ai laptop si ai pe el un patrate ca o eticheta pe care este un anumit tip de windows?