| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Nu cumva stiti voi ceva siteuri sau persoane care cumpara telefoane noi cu garantie, Am de vanzare un Samsung C3200 Monte bar nou nout, 0 ore vorbite.(240 lei)nu mi se pere mult din moment ce e cu 320 in magazin.il vand pentru ca am ceva mai performant si nu il foflosesc pe acesta. Dati-mi ceva linkuri sau nr de tel unde as putea sa-l vand.

3 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Incearca sa'l vinzi pe http://okazii.ro

| SergiuM a răspuns:

Dar nu vreau site-uri de genu asta, vreau direct persoane care cumpara, care sunt interesate.

| alexandraalis a răspuns:

Persoanele le gasesti daca postezi un anunt pe un site de anunturi de exemplu tocmai.ro, okazii si altele.