| Takaz a întrebat:

Salut
Nu de mult mi-am luat un server de MTA-SA - Multi Theft Auto San Andreas, dar ca sa il fac RPG sau alt ceva imi trebuie baza de date. In fine mi-am luat si baza de date cu control de DirectAdmin
Faza este cand bag datele pentru baza de date in server nu-mi gaseste baza de date... Am facut un test cu o alta baza de date de la Cpanel si mi-a mers.
La server am configurat bine alea IP-Web Host, nume bazadate etc. dar problema este de la WebHostul meu care este pe DirectAdmin... Stie cineva cum pot face sa primeasca sv de GTA datele de la webhost?

1 răspuns:
| Andi86 a răspuns:

Intra pe www.sa-mp.com/forum. Te asigur ca acolo vei gasi mult mai multe detalii despre scriptul de config. al sv-ului tau.