| LegoLegolas a întrebat:

Nu mai inteleg cum ii cu vacantele astea :\. Careva ma ajuta si pe mine? fara link-uri sau copy paste happy

Răspuns Câştigător
| FlooPp a răspuns:

Saptamana viitoare avem scoala altfel. Dupa scoala altfel, avem o samptamana de vacanta.SI la sfarsitul lunii Aprilie vom avea inca o saptamana de vacanta.

3 răspunsuri:
| DeepInDarkness a răspuns:

Mie mi s-a zis asa la scoala: Saptamana viitoare este scoala altfel, iar urmatoarea este vacanta. Deci, dupa astea 2 saptamani mergem la scoala. Si mai avem de Paste avem tot o saptamana. De pe 1 mai pana pe 7-8, cred! Cert e ca nici directoarele nu stiu exact care e programul...

| Amneziedevise a răspuns:

Hei.
Deci :
Săptămâna viitoare (1-6 martie) este Şcoala Altfel, în care organizăm vizite la muzee, excursii ..etc
În săptămâna 6-14 martie este vacanţa de primăvară.
Vom mai avea o vacanţă în mai, de Paşte de pe 1 până pe 7.
Apoi, urmează în iunie vacanţa de vară.

Sper că te-am lămurit. :*

| LKC a răspuns:

Pai dupa Scoala Altfel, vom avea o saptamana de vacanta. Apoi cred ca vom reincepe cursurile, iar dupa vom mai avea o vacanta de o saptamana pentru Paste(29 aprilie-6 mai).Nu stiu exact, asa am inteleswinking