| LiLlYAnNe a întrebat:

Pentru cei ce privesc Detective Conan.Pe www.youtube.com am ascultat un cantec unde aratau imagini din acest anime.Au aratat niste imagini cum Ran il saruta pe Conan. Daca ati privit acest episode al citilea episod il saruta? Daca nu stiti acest episod sa imi spuneti cele mai interesante episoade vizionate de voi.

7 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

In apa, cand sunt in pericol, Ran ii vede chipul lui Shinici(viziunile ei...), in fata ei isi da seama ca, de fapt, este Conan, insa acesta ii marturiseste ca el este Shinichi. Dupa care, crezand ca e ultima ei zi din viata, il saruta, dupa care lesina. Shinichi o salveaza si alte din astea. Nu mai stiu sigur in ce episod era. Scz.

| Lary a răspuns:

Am vazut si eu acum. din cate pare nu il saruta. Ei sunt sub apa, conan ramane fara aer si ran ii da aerul ei.Altcumva nu avea cum sa il dea decat asa...asa am vazut eu...
la mine nu mai merge animaxu. Mi-e dor de elcrying

| LiLlYAnNe explică:

Dar in ce episod era?straight face

| LiLlYAnNe explică:

Da.Am auzit si eu ca Conan credea ca putea deveni Shinichi din nou daca bea alcool. Da am vazut ca Ran nu ii da voie laughing.

| NOFBD a răspuns:

Pentru cei care doresc sa urmareasca din nou detective conan, nu va faceti griji, veti avea cat de curand ocazia, seria este in refacere pe www.deseneanimeonline.ro eu ma ocup de ea si o voi duce pana la zi, adica toate cele 730 de episoade aparute pana acum...sunt un fac al seriei, iar seria este compatibila cu mine:))

| Ebial a răspuns:

In Detective Conan Movie 2 :) Cam veche intrebarea dar sper ca am ajutat xD http://kissanime.com/Anime/Detective-Conan-Movie-02-The-Fourteenth-Target

| dimimann a răspuns:

E unul foarte amuzant conan credea ca daca bea alcol va deveni shishini din nou ei da a baut un pic si cineva i-a spus sa se opreasca pentru ca organismul lui a devenit mai puternic la care el a zis (cee n-am baut destul stai sa vezi beau toata sticla) iar apoi a fost beat pan la dumnezeu big grin