| andreisavone a întrebat:

Salut, pun pe Facebook ca am inceput studiile la … cu date si tot si nu apare in profil. Ce pot face sa apara?
DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Vezi la setări ce ai pus public și ce nu.

| andreisavone explică (pentru gabicoo):

Unde mai exact? am tot cautat dar nu gasesc deloc

| Yaesmin a răspuns:

Ai prea multe informații.

| aizen0567 a răspuns:

Sa știe lumea domne ca Andrei a lu Savone e la facultate ca asta e important, lăsând gluma la o parte când îți adaugi studiile în stânga jos după data de când le ai început îți arată opțiunile de public/friends/only me iar la setări verifică la setări pentru audienta implicita sau la opțiunile de confidențialitate la cine poate vedea ceea ce distribui