| cxy15 a întrebat:

Salut, revin și eu cu o întrebare, în urmă cu câteva zile, mai exact marți (21 oct.) am dat 3 comenzi pe SHEIN, acum toate îmi apar cu același statut " VIAEUROPE, BUD INTERNATIONAL AIRPORT - CARGO CITY, 2220 VECSÉS, HUNGARY, sosind _ GHA" îmi poate spune cineva dacă a mai avut o comandă în statusul acesta și în cat timp i-a ajuns și ce vrea să spună acel "sosind _ GHA"?????

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt diverse coduri ale aeroporturilor pe unde ajung si asteapta, uneori mai multe zile, sa poate fi luate si transportate spre destinatie.
Pachetele ajung din China in Romania, dupa 2-3 saptamani.