| EliXirR a întrebat:

Salut ( scuze daca e categoria gresita ), am o problema la Facebook, atuni cand ma loghez, imi cere sa introduc un cod pe care mil arata, il introduc iar apoi imi cere numarul de telefon pentru un alt cod de verificare. Eu nu vreau sa dau numarul de telefon.
Acum, intrebarea mea este : Exista alta modalitate de a intra pe Facebook fara sa introduc nr. de telefon?
Mai demult patisem la fel si facusem ( nu stiu cum ) de trebuia sa identific unele persoane din diferite poze.

DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS, DAR SA SI FUNCTIONEZE! Help me please!

Răspuns Câştigător
| fuzzy6 a răspuns:

Poti sa-ti dai si numarul, ca nu face nimic cu el. daca-ti apare pe profil, ti-l ascunzi si gata. sa nu crezi ca iti ia bani de pe el sau alte chestii. sau cum zice ela234, fa-ti alt cont.

1 răspuns:
| Ela234 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un alt cont.