| NesCafe a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie niste jocuri pentru placa video Ati Radeon 9600xt 128 mb eu am jucat san andreas, tony hawk american wastealnd, nfs most wanted etc... spuneti-mi ceva ce nu stiu sau ce stiti voi asa.big grin scuze de categorie

3 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Nfs carbon!

| GamerVlad a răspuns:

Eu sincer sa zic am ati radeon 9600 256mb dar am sa iti zic niste jocuri care au sa iti mearga
Unreal Tournament 99(UT99)
Serious Sam The First Encounter
SS The Second Encounter
Need For Speed Hot Pursuit 2
GTA SA, Vice City, 3
Vampire The Masquerade - Bloodlines
Quake 3 Arena
Sewer Run
Mortal Kombat 4

Sper ca ti-am zis cateva daca vrei o lista intreaga si cu jocuri Online(mmorpg, fps, tps), lasa comm si ti-o voi trimite drept mesaj

| Andrutza137 a răspuns:

NFS Carbon, Revolt, City Racing.