| Sooorin a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie un furnizor de tv, internet si telefonie bun, deoarece eu sunt pe romtelecom dolce si am auzit ca pe 3 ianuarie o sa scoata toate programele ce tin de pto tv, + ca nici internetul nu e cine stie ce, ma gandeam la rds-rcs dar am auzit ca discovery nu este in grila de programe si ca se intrerupe mai des, m-am gandit si la digi dar si ala se mai intrerupe, spuneti-mi si mie daca sa imi pun sau nu de la rds rcs daca e adv cu problemele tehnice. Ms mult, funda!

Răspuns Câştigător
| Walhalla a răspuns:

Rds&rcs din punctul meu de vedere este cel mai bun provider de internet si tv...eu de ex:acum 2 ani am avut rds(internet), plateam 28 de lei si aveam net de 100 mb/s, ak am de la romtelecom pentru ca m-am mutat si aici nu e mai e disponibil rds, am net de 10 mb/s si platesc 75 de lei(am ruter si telefon)Deci rds e cea mai buna solutie; daca esti un fan al fotbalului toate meciurile aproape sunt pe digi sport, asa ca...

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Parerea mea este ca Rds-Rcs este cea mai buna companie de televiziune si internet. Nu am avut probleme de cand am abonament de la ei sunt seriosi

Răspuns utilizator avertizat