| CobraLeon a întrebat:

Salut, stie careva de unde pot lua si eu un driver pentru camera Canon Digital Camera PowerShot A470? Am cautat peste tot si nu am gasit nimic. help pls

2 răspunsuri:
| malynn a răspuns:

Driver pentru ce? nu iti vede calc camera sau ce? mentioneaza!

| Fredie a răspuns:

Http://www.usa.canon.com/......controller
Salutare. Pe siteul oficial Canon spun ca nu e nevoie de nici un driver. Aceeasi parere o aveam si eu, avand acest model de camera, insa am vrut sa verific. Eu am primit un cablu de date cand am cumparat camera si prin simpla conectare a acestuia la un port usb de la pc, imi pot descarca toate pozele si filmuletele facute cu aparatul foto. Mai ai si optiunea de a scoate cardul de memorie din el si a l pune intr un acrd reader, daca cumva nu ai acel cablu de date.
Bye.
PS: mie mi a fucntionat faza de mai sus atat in XP cat si acum in win 7.