| madalin001 a întrebat:

Salut, ştie careva dintre voi. cât durează o reclamaţie de încălcarea drepturilor de autor pe YouTube. că am făcut una în martie 2012. şi vreau să uploadez un video mai lung de 15 min. şi nu mă lasă deoarece am această reclamaţie. cât durează?

5 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Am pățit și eu așa, am făcut alt cont. chiar dacă știe cineva să-mi spună și mie happy

| munteanuandrey a răspuns:

Poate ajunge pana la 3-4 ani cred am avut si eu asa happy

| madalin001 explică (pentru munteanuandrey):

La FAQ-ul lor. scria ca dureaza 6 luni. si în martie aveam 2 reclamaţii. cred ca am scăpat de una nu ştiu mai când şi a mai rămas asta. dar întrebarea mea e. când se-o termina?

| munteanuandrey a răspuns:

Daca scrie 6 luni dupa6 luni ce dqqq

| madalin001 explică (pentru munteanuandrey):

Asa vad si eu dar. tot o mai am