| ___p91y a întrebat:

Salut, stie cineva cum as putea da refound la aproximativ toate tranzactiile superbet pe revolut? Cardul are alt nume fata de contul de revolut, exista vreo metoda?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 8 ore | ___p91y a întrebat:
Salut, stie cineva cum as putea da refound la aproximativ toate tranzactiile dupa superbet pe revolut? cardul are alt nume fata de contul de revolut, exista vreo metoda?"

Imposibil asa ceva!
Ceea ce ai facut tu este FRAUDA si vei fi cautat de Politie, fiindca ai furat banii de pe cardul bancar al atcuiva, pe care i-ai jucat la superbit.