| Anonimul99 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa devin partener pe youtube? Adica doresc sa stiu pasii! Multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Partener sau... utilizator?

| Anonimul99 explică (pentru NoChanceForUs):

Partener, pentru a putea pune videoclipuri mai lungi de 15 minute.

| hate1t4ll a răspuns:

E destul de greu sa devi partener youtube. Dar daca vrei sa devi partener doar pentru a posta videouri mai lungi, atunci cred ca mai este o solutie.Din cate stiu, daca postezi cam peste 100 de videouri o sa ti se dea voie automat sa uploadezi viduri de peste 15 min (dar nu stiu care-i limita).