| alabalaportocalala a întrebat:

stie cineva daca au aparut modelele de subiecte pentru evaluarea nationala de pe clasa a8-a al lb si literatura romana?

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Este sigur unul pe edu, l-am găsit eu şi pun pariu că sunt pe puţin trei culegeri cu modele de evaluare naţională.

| alabalaportocalala explică (pentru AnimeChu):

Poti sa-mi dai si mie fisierul care l-ai descarcat tu? ati dau adresa mea de messenger intr-un pm!winking

4 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Edu (punct ro) sau clopotel (punct ro) ti-as da linkul direct dar nu este permis acest lucru!

| alabalaportocalala explică (pentru Andrei07565486):

Am fost pe edu, dar era din 2010!

| Annie2498 a răspuns:

Modele nu stiu daca au aparut, dar noi am primit ceva programa, adica subiectele din ce o sa primim.