| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,stiti niste stieuri gen mercador, okazii unde as putea sa imi pun telefonul? vreau sa il vand cat mai repede cu 500 de lei ca am nevoie de unu nou pana saptamana viitoare. Funda

6 răspunsuri:
| adrianbestboy98 explică (pentru Ade69x1):

Esti prost sau te prefaci? am scirs ceva gen mercador, okazii am pus pe tote alea dar nu cumpara nimeni de asta am intrebat daca mai sunt siteuri de licitatii

| adrianbestboy98 explică (pentru adrianbestboy98):

Scris* scuzati greserile de scriere tastaura asta idioata e de vina big grin

| Saintgeorge a răspuns:

Iti zic tot ce stiu:
www. anunturicuvanzari
olx.ro
Aaz.ro

| Saintgeorge a răspuns:

Sper ca te ajuta. Eu n-am intrat pe ele doar m-am uitat la alte raspunsuri.