| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, sunt în Olanda și vreau să văd și eu euro. Am încercat prin voyo dar nu mă lasă cum că nu am IP de România.
Oare cum pot să mă uit? Aș fi dispus să și plătesc, dar nu găsesc nicio aplicație, nimic...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vpn cu ip Ro si voyo

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi de nord vpn și de avast vpn e free 60 de zile, dacă tot nu poți reinstalează windowsul și șterge totul

| relian a răspuns:

Daca ai internet intri pe Pro TV e moca, se da pe Pro TV si pe Arena Tv. Eu la ei ma uit laughing

Ai incercat prin voyo,, si eu intial, zica aia sa ma inregistrez, nau zis nimic de IP ce spui tu, dar am iesit si am intrat fara ei, am intrat direct la PRO tv, tot direct si la Arena TV ca se mai da si acolo meciuri.

Bine nu stiu tu pe ce doresti sa te uiti, eu am computer, pe telefon nu stiu, desi merge ca ma uitasem odata la un sf de meci, dar nu-s curios sa ma uit la nimic pe telefon.

Bine eu nu-s in Olanda is in USA, Intial nu stiam cum sa vad meciurile, nu am canal care transmite meciu, prima data ma uitai la Fox Sport aici online, dar la un mom dat ma deconecta, apoi am zis ia sa incerc eu la romani laughing si surpriza am vazut ca PRO tv este moca, deci vad pro tv si arena tv moca, nu reluari, in direct, ambele.

Cauta pe google, vezi ca iti afiseaza mai multe websituri, vezi care dinele te duce direct pe pro tv live.

Ey nu am IP de ro nu am vpn ce mai zic unia aici, am internet de aici laughing intru pe unde e de intrat.

laughing uite ca am intrat si cu voyo ala, acum am vazut, am cautat sa intru sa iti trimit link si vad merge si cu voyo sau cum ii zice

https://voyo.protv.ro/live/1-pro-tv

Eu am apasat link-ul asta, m-a dus live laughing o sa caut si fara voyo asta, dar acu am de facut altceva.
Deci link-ul ce ti-am dat mai sus, daca eu dau clik, ma duce direct. Stai sa iti dau si arena tv

https://tvhdonline.net/tv-live/?url=pro-arena

Uite asta este pro arena, cand is cate 3 meciuri, al doilea il da aici pe pro arena.

| vatadezahar24 a răspuns:

Încearcă cu vpn

| Korkodeln a răspuns:

Postul de televiziune NOS are exclusivitatea in Olanda:

https://nos.nl/ek2024

Vezi daca unde stai ai cablu si e printre posturile dispnibile sau mergi pe site de mai sus si vezi live, evident cu IP de Olanda.

| NewChangeSociety a răspuns:

Prin IPTV s-ar putea să meargă sau prin online poți vedea anumite posturi romanești. Depinde pe ce canal se difuzează.