| Irmmma a întrebat:

Sunt noua pe TPU si vreau sa stiu cum pot da fundita! Mutumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bine ai venit!
Pune o intrebare, la care vrei un raspuns. Dupa ce primesti mai multe raspunsuri la acea intrebare il alegi pe cel care il consideri mai bun si mai folositor tie si aceluia ii acorzi funda.
Pentru a afla mai multe despre TPU citeste intrebarile frecvente, din partea de sus a paginii.
O zi buna!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La profilul tau dai click pe '' Intrebarile mele ''. Alegi intrebarea dorita si te uiti la raspunsuri. In dreapta fiecarui raspuns vezi o fundita gri. Dai click in dreptul raspunsului pe care vrei sa il recompensezi ( care ti se pare cel mai bun ).

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Poti selecta raspunsul care ti-a fost de cel mai mare ajutor la intrebarea ta. Cam asta-i treaba cu "funditele". Nu poti selecta un raspuns castigator la o intrebare a unui alt user, insa poti aprecia raspunsurile.
Spor!

| gabriela a răspuns:

Pui o intrebare, apoi iti vor raspunde mai multi din comunitatea TPU. Astepti sa primesti mai multe raspunsuri, pe care le poti aprecia cu calificativele aflate sub raspuns, bifand. Cand simti ca ai un raspuns foarte bun recompensezi raspunsul cu fundita aflata in partea dreapta a raspunsurilor. Click pe fundita! Succes!

| gabriela007 a răspuns:

In dreapta raspunsului se afla o funda gri, daca apesi pe ea devine portocalie happy -poti da numai o fundita pe intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum e la acest comentariu care til las apare in dreapta o fundita tu apesi acolo simpluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegi unu' care-ti place si-i dai fundita. Aaaaa, faci click pe chestia aia portocalie din dreapta postarii lui. Sper ca ti-am fost de ajutor si o sa fiu fericitul posesor al funditei tale big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns primit la una dintre intrebarile tale, este o fundita gri sub care scrie "declara raspunsul castigator"(sau ceva de genul, nu mai stiu exact). Te duci la raspunsul care ti s-a parut cel mai bun, dai click pe fundita gri din dreptul acestuia, ok si asta a fost tot.

| Irmmma explică:

Multumesc!