| AlbertoTm a întrebat:

Salut,sunt un baiat mai slabut dar cu muschii bine facuti si dezvoltati,dar nu e masa musculara,e cum spune lumea " fibra " dar nu ma multumesc cu atata,vreau sa pun masa musculara,am vreo sansa sa pun masa musculara peste "fibra"? sa stiu daca sa ma apuc de tras + proteine, merci fain

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fibra e tot masa musculara, doar ca fara grasime. Nu pui "masa musculara" peste fibra, ci pur si simplu iti maresti masa musculara. Daca nu o sa ai grasime, o sa fi la fel de fibrat, doar ca mai multa masa.

Pentru "fibrare" trebuie sa arzi grasimea, atat, cu cat arzi mai multa grasime cu atat esti mai fibrat. Tot masa musculara e si "fibra", nu e altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alberto? asa e ca un porc de 200de kg.il tine in loc o funie? sant frumosi muschii in relief ca niste pepeni, dar so cei snur dar puternici ca niste odgoane sant utili, si la fel de impresionanti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alberto? asa e ca un porc de 200de kg.il tine in loc o funie? sant frumosi muschii in relief ca niste pepeni, dar si cei snur dar puternici ca niste odgoane sant utili, si la fel de impresionanti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce exprimare aiurea ai

| BulanShow a răspuns:

Salut! FI atent aici : http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

Iti alegi tu ce vrei si la rezultat iti arata exact ce exercitii sa faci, exact ce sa mananci si (optional)proteine.