| andreiont a întrebat:

a venit cineva la mine odata am avut o problrma cu windowsu si aveam ceva de salvat el avea un cd pe linux si antivirusu karspersky * ma puteti ajuta si pe mine de unde sa il iau si cum se cheama va rog frumos dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ok,descarca kiwi-10.08 si liveusb-creator-3.7.1 si-ti faci cd sau stick cu kivi linux \selectezi din bios sau apesi tasta f8 si deschizi pc-ul cu kiwi, astfel putand intra pe orice partitie si salva orice.Pentru mai multe amanunte videotutorial.ro kiwi linux sau ubuntu.

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Deci sa rezumam : aveai o problea cu windosu si aveai ceva de salvat
pe când aveai aceasta problema a venit cineva la tine care avea un cd pe linux si antivirusu katpersky
si vrei sa iei si tu
sa iei perosana care a venit la tine?
sa iei cd ul cu linux? daca nu stii ce vrei sa iei, noi de unde sa ghicim cum il cheama?

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Nici eu nu prea am perceput ce vroiai sa spui acili shea!laughingce sa iei CD-ul persoana...sau ce?