| Cryss19 a întrebat:

Acum cateva zile am cumparat un laptop Dell latitude d630. Pana aici toate bune. Deoadata intr-o seara nu mergea sa vad poze sa ascult muzica nimic, asa ca m-am decis sa instalez win xp pe el. Am instalat win, driverele tot, insa nu stiu cum sa fac sa mearga wireless-ul. Ajutati-ma va rooog!

Răspuns Câştigător
| harhas a răspuns:

Haide,iti dau eu un program care sigur te va ajuta! o sa iti dau mesaj cu adresa mea de yahoo!

1 răspuns:
| AleGsZ a răspuns:

Ia drivere de aici http://www.dell.com/support/drivers/ro/ro/robsdt1 in special alea de la Network (nu uita sa selectezi windowsul).
Hai cu funda ^_^