| Calcea_Remus_2004 a întrebat:

Am 14 ani sunt clasa a VII-a la final și aș dori sa îmi încep o afacere dar nu am nici o idee. Trebuie sa menționez ca în acest moment am o afacere mică cu cartofi mov peruvieni dar aceasta nu îmi aduce asa un mare profit pentru aceste anotimpuri ( primăvara și vară)
Aștept răspunsuri, rog seriozitate, dacă răspunsul e folositor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continuă sa faci ceea ce îți place! Vei reuși, daca de la vârsta asta ai o afacere, esti pe drumul cel bun.winking

| Calcea_Remus_2004 explică (pentru anonim_4396):

Mersi, timpul a trecut și acum pe perioada verii și a primăverii fac ghivece din beton pe comandă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Calcea_Remus_2004):

Bravo ție! E de apreciat ca de la vârsta asta ai o ocupație, si nu trandavesti.winking

| Calcea_Remus_2004 explică (pentru anonim_4396):

????

| anonim_4396 a răspuns (pentru Calcea_Remus_2004):

Presupun că vrei sa pui emoticoane si nu poti rolling on the floor