| TomaKa1900 a întrebat:

Am 2 mari probleme si le zic una in aceeasi: Deodata nu imi mai merge adresa de mess si cand incerc sa ma logez pe alt ID imi face la fel (nu merge pass), dau uita parola si acum nu imi arata codul si caseta in sa-l bag (google chrome), am nevoie urgenta da un raspuns, metionez ca astept niste mail-uri foarte importante, deci

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ce are messul cu emailul? Logheaza-te pe yahoo mail si citeste ce e important.Pentru mess foloseste ebuddy.com,unde alegi messenger yahoo.Se mai intampla s-o ia razna messul, revine, nu-i o tragedie.Numai bine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema dar mi-am reinstalat yahoo messanger si s-a rezolvat. Incearca si tu.